Kolczyki 

Jest 97 produktów.

Niewątpliwie najlepszą ozdobą uszu są kolczyki. Sklep internetowy srebroikamienie.pl prezentuje kolekcje tego rodzaju biżuterii, która jest absolutnym must have każdej kobiety, chcącej czuć się elegancko, pięknie i stylowo. Srebrne, perłowe, pozłacane kolczyki w zależności od tego, jaki model zostanie wybrany, mogą pasować do codziennej, prostej stylizacji, jak i być doskonałym dopełnieniem wieczorowej kreacji.

Pozłacane kolczyki i nie tylko

Kolczyki oferowane przez nasz sklep internetowy to wielość wzorów, form, kolorów. Tym samym można je z łatwością dopasować do każdego stroju, nastroju, ale również ważnych dat w kalendarzu. W tym przypadku wartą uwagi propozycją są kolczyki nawiązujące do motywów świątecznych, np. w kształcie choinki czy też bałwanka. Nasz sklep prezentuje również długie, zwisające wzdłuż szyi srebrne i pozłacane kolczyki, zdobione np. cyrkoniami, topazami oraz tzw. sztyfty z różnokolorowymi perłami.

Zapoznaj się z naszą ofertą modnych i pięknych kolczyków. Zwróć również uwagę na pozostałą biżuterię dostępną na stronie srebroikamienie.pl.

na stronę
Pokazuje 37 - 54 z 97 elementów
Pokazuje 37 - 54 z 97 elementów