Kolczyki srebrne

Jest 80 produktów.

Jednym z materiałów najczęściej wykorzystywanych podczas wytwarzania biżuterii jest srebro o próbie 925. Kolczyki powstające z tego metalu są ponadczasowe oraz uniwersalne. Poznaj naszą bogatą ofertę!

Srebrne kolczyki, jakich szukałaś

Niewątpliwie tym, czego nie może zabraknąć w damskiej szkatułce na biżuterię, są kolczyki. Srebro, jak powszechnie wiadomo, pasuje do każdej kobiety bez względu na typ urody oraz wiek. Odpowiednio dobrana tego rodzaju biżuteria jest doskonałym dopełnieniem codziennej stylizacji, jak i wyjściowej kreacji. W naszym sklepie internetowym dostępne są kolczyki (srebro 925 – najlepsza próba) o prostej formie – tzw. sztyfty z „oczkami” wykonanymi z kamieni półszlachetnych i cyrkonii, jak i bardziej fantazyjne, wiszące wzory. Wartą uwagi opcją są kolczyki koła, do których można dopasować zawieszki w kształcie kwiatów.

Sprawdź także naszą pozostałą ofertę – pierścionki, wisiorki, naszyjniki, bransoletki. Stworzysz z nich wyjątkowe i niepowtarzalne komplety biżuterii. Z nimi zabłyśniesz każdego dnia i wieczoru.

na stronę
Pokazuje 37 - 54 z 80 elementów
Pokazuje 37 - 54 z 80 elementów