Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityka prywatności zamknij

Jak nosić pierścionek zaręczynowy, by nie przeszkadzał w codziennych obowiązkach?

Jak nosić pierścionek zaręczynowy, by nie przeszkadzał w codziennych obowiązkach?

W chwili, gdy spotyka Cię wielkie szczęście i zaręczasz się, na Twojej dłoni pojawia się tego symbol. Pierścionek zaręczynowy będzie Ci towarzyszył do końca życia, a wkrótce pojawi się do kompletu obrączka. Te cudowne znaki miłości wyglądają spektakularnie, jednak czasem po prostu przeszkadzają. Dlatego dziś podpowiemy jak nosić pierścionek, by był jak najmniejszym problemem.

Pierścionki dla sportowców i osób pracujących rękami

Są takie zawody, jak np. masażystka czy szefowa kuchni, w których Twoje ręce stają się narzędziem pracy. Powinny być one nie tylko czyste i zadbane, lecz także pozbawione biżuterii, którą można zgubić i która wadzi. Jeśli należysz do tej grupy, a przy tym masz dość ciągłego zdejmowania biżuterii i chowania jej do kieszeni, możesz zastosować stary, skuteczny sposób. Noszenie pierścionków na łańcuszku to doskonały sposób, by ważne dla Ciebie symbole były zawsze przy Tobie i nie przeszkadzały. Możesz wybrać dowolnej grubości i długości łańcuszek, a następnie nałożyć na niego pierścionki. Przekonaj się, jak stylowo i wyjątkowo będziesz się prezentować.

Jak nosić pierścionek zimą?

To częsty kłopot, szczególnie wtedy, gdy trzeba nałożyć rękawiczki. Wiele zależy oczywiście od tego, jak bardzo wystające są kamienie i zdobienia w Twojej biżuterii. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz rezygnować z noszenia spektakularnych drobiazgów. Przede wszystkim jednak zaopatrz się w mniej dopasowane rękawiczki, które swobodnie wejdą na Twoje dłonie. Przez ich nałożeniem obróć swój pierścionek tak, aby wypukłości znajdowały się na spodzie. Wtedy o wiele prościej będzie Ci nałożyć rękawice na ręce, bez ryzyka ich rozerwania. 

Jak prawidłowo nosić pierścionek zaręczynowy i obrączkę?

Odpowiadając na pytanie o prawidłowy sposób noszenia biżuterii, nie możemy pominąć najważniejszej kwestii. Pierścionek zaręczynowy i obrączka stanowią bowiem symbole miłości i wystarczy jeden rzut oka na dłonie, aby o tym wiedzieć. W Polsce obrączkę nosi się na prawej ręce, na palcu serdecznym. Ten sam palec przeznaczony jest na pierścionek zaręczynowy, który po ślubie można nosić razem z obrączką. Błędem jest noszenie zaręczynowego symbolu na palcu środkowym, czy też na lewej ręce. Jeśli jednak nie przejmujesz się znaczeniem i najważniejsza jest dla Ciebie wygoda, możesz to zrobić po swojemu.

All comments

Leave a Reply