Złote bransolety

Złote bransolety

ZŁOTE BRANSOLETY

Uwielbiam szpilki i proste sukienki – wystarczy jeden mocny akcent, jak złota bransoleta i gotowe!

Stylizacja odpowiednia na każdą okazję, w której zawsze będziesz wyglądała olśniewająco.

Każda kobieta zna to uczucie… Milion razy przeglądamy swoje szafy z pytaniem niezrozumiałym dla naszych partnerów: co ja mam na siebie włożyć? Nagłe wyjście, impreza, do której nie zdążyłaś się przygotować, bo zwyczajnie zabrakło czasu.

Ale przecież każda z nas ma w swojej garderobie małą czarną, która w zależności od dobranych dodatków zmieni swój charakter.

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka złotych bransolet typu „bangle”, które uratują sytuację, bo dzięki nim każda stylizacja będzie elegancka. Wybrałam kilka stylizacji i zobaczcie, jak te złote bransolety je podkreślają i dodają szyku.

Klasyczna złota bransoleta

Mamy klasyczną złotą bransoletę, której smaczku dodaje tłoczona struktura.

Złota bransoleta na wielkie wyjście

Zwróćcie uwagę na tę nowoczesną, bardzo prostą, gładką złota bransoletę, która ma kształt litery „V”. Świetnie będzie pasowała do sukienek w stylu greckiej bogini. Sprawdzi się też w koktajlowych stylizacjach lub przy mniej oficjalnych okolicznościach, podkreślając minimalistyczny, a jednocześnie nowoczesny styl, tak jak w połączeniu ze spodnium.

Złota bransoleta w stylu romantycznym

No i jeszcze jedna trochę bardziej wyrafinowana złota bransoletka z kryształami, delikatniejsza, ale przyciągająca wzrok.

 

Jakie są Wasze sposoby na szybkie, efektowne stylizacje? Co sprawdza się u Was?

Bransolety wykonane są z metalu.

All comments

Leave a Reply