Delikatna biżuteria na ślub - co wybrać?

Delikatna biżuteria na ślub - co wybrać?

Ślub to najważniejsza uroczystość w życiu każdej kobiety. Chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy. Przygotowania zaczynają się już na wiele miesięcy przed wyznaczoną datą uroczystości.

I chociaż wiemy, że najistotniejsza tego dnia jest ta magiczna więź, która spowodowała, że wybraliście właśnie siebie, to w natłoku spraw do załatwienia, w stresie i w pędzie dajemy się ponieść emocjom, nawet tym negatywnym.

Zapraszamy gości na ślub, aby podzielić się naszą radością, a oprawa weselna ma podkreślić uroczysty charakter tego dnia. Piękna suknia i odpowiednio dobrane dodatki sprawią, że będziesz czuła się wyjątkowo.

Jeżeli zastanawiasz się jaką biżuterię na ślub wybrać, to zobacz poniżej kilka propozycji.

Jaka biżuteria na ślub sprawdzi się najlepiej?

Suknie ślubne same w sobie są bardzo ozdobne. Bogactwo faktury, tkaniny, koronki, woale sprawiają, że nie tak łatwo jest dobrać odpowiednią biżuterię, która współgrałaby z charakterem sukni jak i jej właścicielki. Dlatego często sprawdzi się tu zasada im mniej tym lepiej. Zacznę więc od srebrnego naszyjnika z perełką i prostych kolczyków z perełką na sztyfcie. To zestawienie zawsze będzie wyglądać elegancko i z klasą.

delikatna biżuteria na ślub

Jeżeli wolisz cyrkonie, to mam propozycję eleganckich kolczyków w sztyfcie z cyrkonią oraz wisiorka z cyrkonią, w klasycznym stylu. Cyrkonia pięknie się mieni, dodając blasku twarzy.

jaka biżuteria na ślub

Inną propozycją, również klasyczną będzie komplet owalnych kolczyków z cyrkonią i owalnej zawieszki z cyrkoniami.

biżuteria na ślub z cyrkoniami

Jeżeli lubisz delikatną biżuterię, a jednocześnie bardziej wyrafinowaną, to pewnie spodoba Ci komplet - ażurowe kolczyki z cyrkonią i ażurowa zawieszka z cyrkonią:

komplet ażurowej biżuterii na ślub

Jaką biżuterię na ślub wybrać? 

Zdarza się, że suknia ma zabudowany dekolt i żaden naszyjnik nie będzie pasował. Jaką wówczas biżuterię wybrać na ślub. Rozwiązaniem są kolczyki. Możemy wybrać od neutralnych i delikatnych po bardzo dekoracyjne.

Jeżeli chcesz tylko podkreślić ucho błyskiem cyrkonii, to odpowiednie będą srebrne nausznice z cyrkoniami lub pozłacane zausznice z cyrkoniami.

srebrne nausznice z cyrkonaimi na ślub

pozłacane zausznice na ślub

Możesz wybrać też delikatne długie kolczyki z perełką:

długie kolczyki z perełką - idealna biżuteria na ślub

lub jeszcze delikatniejsze kolczyki z kuleczkami na łańcuszku:

kolczyki z kuleczkami na łańcuszku na ślub

Wciąż delikatne, ale już bardziej okazałe są kolczyki pozłacane wiszące z owalnych elementów luźno zawieszonych na łańcuszku:

pozłacane kolczyki wiszące - piękna biżuteria na ślub

Jeszcze bardziej efektownie zaprezentują się kolczyki z łańcuszków z dekoracyjnym elementem roślinnym, które miękko układają się na szyi.

srebrne kolczyki z łańcuszków na ślub

Dobrą wróżbą w dniu ślubu może okazać się „love knot”, czyli węzeł miłości, symbolizujący nierozerwalną, nieskończoną miłość. Srebrne kolczyki z węzłem zostały ozdobione chwostem ze srebrnych łańcuszków:

srebrne kolczyki wiszące jako delikatna biżuteria na ślub

Dla Pań Młodych, które lubią proste, nieprzegadane wzory, ale wciąż wyraziste, dobrą propozycją będą kolczyki tworzące efektowną kaskadę z łańcuszków - srebrne kolczyki łańcuszki:

srebrne kolczyki na ślub

Mam też opcję dla tych, które szukają bajkowych kolczyków, bardzo wyszukanych i ozdobnych, do których nie trzeba już żadnych innych dodatków. To długie kolczyki z cyrkonią:

biżuteria na ślub cywilny

Jaką biżuterię na ślub wybrać, jeżeli nie nosisz kolczyków? Rozwiązaniem może być piękny, ażurowy naszyjnik z cyrkoniami, który efektownie podkreśli dekolt.

ażurowy naszyjnik z cyrkoniami na ślub

Myślę, że wiele z tych propozycji będzie odpowiednich jako biżuteria na ślub cywilny. Suknie wybierane do ślubu cywilnego są mniej strojne, zatem ozdobna biżuteria nada im odświętnego charakteru.

Mam nadzieję, że zaproponowana przeze mnie biżuteria na ślub pomoże Ci w wyborze odpowiednich dodatków do Twojej sukni ślubnej. Chętnie usłyszę Twoją opinię, którą możesz podzielić się w komentarzu.

Życzę Ci, aby dzień Twojego ślubu był niezapomniany, a wspomnienie o nim zawsze wywoływało uśmiech na Twojej twarzy!

Zdjęcie główne źródło freepick.com Wedding photo created by freepik - www.freepik.com

All comments

Leave a Reply