Srebrne obrączki oksydowane

Srebrne obrączki oksydowane

Srebrne obrączki oksydowane

Są takie wzory, które zawsze będą wyglądać atrakcyjnie i ciekawie. Do takich należą oksydowane srebrne obrączki. Oksydowanie polega na pokryciu srebra warstwą tlenku, a następnie należy srebro wypolerować. Tlenek sprawia, że wgłębienia i sploty czernieją, przez co ładnie zostaje uwypuklana faktura i wzór. Dzięki oksydowaniu uzyskujemy efekt starego srebra.

Grube srebrne obrączki

Pierwsza ze srebrnych obrączek ma bardzo prosty, a przez to wyrafinowany wzór. Wygląda tak, jakby pięć nitek srebra zostało razem połączonych, przy czym oksyda wyraźnie podkreśla ich skręt. Obrączka została zakończona bardzo skromnym zdobieniem, poprzecznie ułożona nitka spina pierścionek w całość.

Srebrna obrączka oksydowana

Druga obrączka ma bardziej klasyczny splot. Jest wykończona po obu brzegach skręconą nitką srebra, którą od środka składającego się z drobnych kuleczek, oddzielają geometryczne wzory.

Srebrna obrączka oksydowana

Obie obrączki będą ładnie podkreślały smukłość palców i z pewnością będą się elegancko prezentowały.

Komplety srebrnych obrączek oksydowanych

Modnym trendem jest noszenie kilku obrączek na jednym palcu. Możesz też łączyć je z innymi pierścionkami. Mam kilka propozycji takich obrączek. Jeżeli chcesz wyglądać modnie i stawiasz na nonszalancki luz i niewymuszony styl, te propozycje na pewno przypadną Ci do gustu.

Komplet trzech srebrnych obrączek oksydowanych, jedna z nich ozdobiona jest czarnymi cyrkoniami, a pozostałe dwie mają wygrawerowany wzór. Cyrkonie będą pięknie odbijać światło, przyciągając spojrzenia.

Komplet obraczek z cyrkoniami

Kolejna propozycja to również komplet obrączek, jedna ozdobiona kwiatowym wzorem, a dwie mają wygrawerowane kropeczki, przyciemnione oksydą.

Komplet srebrnych obraczek

I jeszcze jeden komplet obrączek srebrnych, bardzo delikatny – środkowa obrączka ma motyw roślinnych zawijasów, dwie kolejne obrączki są wykonane z cieniutkiego splotu. Jeżeli szukasz ozdoby, która w subtelny sposób podkreśli urodę dłoni, to z pewnością jest to propozycja, która Ci się spodoba.

Komplet obrączek oksydowanych

Ale to nie wszystko! Mam jeszcze propozycję dla nowoczesnej elegantki: prosta, szeroka, masywna srebrna obrączka w wykończeniu satynowym lub polerowanym. Swoją prostotą wprost urzeka. Idealna na każde wyjście i służbowe i wieczorne, doskonale podkreśli eleganckie stroje i nada im wyrafinowanego smaczku.

srebrna obrączka gruba

Wszystkie obrączki zostały wykonane z najwyższej próby srebra 925.

All comments

Leave a Reply