Srebrne pierścionki z kolorowymi cyrkoniami

Srebrne pierścionki z kolorowymi cyrkoniami

KOLOROWE SREBRNE PIERŚCIONKI

Co roku niecierpliwie czekam, aż wiosna wybuchnie ferią barw. Zmęczona długimi szarymi wieczorami szukam pierwszych zielonych listków, żółtych forsycji, fioletowych krokusów.

Dlatego tak lubię tę kolekcję srebrnych pierścionków z kolorowymi cyrkoniami. Cyrkonie mienią się różowo, zielono, czerwono. Białe cyrkonie skrzą się jak krople rosy.

To co jeszcze lubię w tych pierścionkach, to to, że mają jeden rozmiar. Mają otwarty kształt, dlatego nie ma obawy, że pierścionek będzie za duży lub za mały.

CO MÓWIĄ KOLORY

Kolory mają ogromne znaczenie, potrafią wpływać na nasz nastrój i uczucia. Mówią o naszych emocjach.

I tak czerwony jest uważany za kolor królewski, symbolizuje odwagę i władzę. Jest też kolorem miłości i seksualności. Symbolizuje witalność i energię. Jeżeli jesteś zmęczona i ospała lub masz problem z niskim ciśnieniem i słabym krążeniem, to czerwony kolor jest dla Ciebie. Pomaga też w stanach depresyjnych.

Kolor żółty symbolizuje bogactwo, radość i szczęście. Żółty wpływa dobrze na nasza pamięć, gdy musimy zapamiętać nowe informacje. Żółty może informować o tym, że szukamy kontaktu z inna osobą. Wybór żółtego może świadczyć o tym, że mamy problemy z układem pokarmowym, spowodowane stresem.

Zielony kolor oznacza nadzieję, harmonię i wolność. Pozwala się zrelaksować i wyciszyć. Wybierają go osoby, które potrzebują skupić uwagę na sobie.

Niebieski uspokaja, kojarzy się ze stabilizacją, mądrością, wiedzą i zaufaniem. Wybieramy go, gdy chcemy dokonać czegoś oryginalnego i kreatywnego.

Czarny to kolor ekskluzywny. Sugeruje stanowczość, władzę i powagę. Może również uspakajać i wyciszać. Dodaje pewności siebie. Ale jest też kolorem smutku i izolacji.

Biały oznacza czystość niewinność, beztroskę. Dobrze wpływa na intuicję i chroni przed złymi emocjami, przez co poprawia samopoczucie. Świadczy o apetycie na życie i pragnienie dużych przestrzeni.

Ciekawa jestem, czy też tak czujecie kolory? Czy zgodzicie się z tą klasyfikacją? I ciekawa jestem, który z kolorowych srebrnych pierścionków podoba Wam się najbardziej?

Wszystkie pierścionki są wykonane z najwyższej próby srebra 925Srebrne pierscionki z kolorowymi cyrkoniami

All comments

Leave a Reply