Sebrny pierścionek z niebieskim oczkiem owalnym cyrkonia

R1289

Nowy

Bardzo wytworny i elegancki pierścionek z niebieskim oczkiem. Pierścionek jest wykonany ze srebra rodowanego i cyrkonii w kolorze białym i granatowym.

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność

65,00 zł

Więcej informacji

Prezentowany pierścionek możesz połączyć z pasującymi do niego kolczykami i zawieszką, również dostępnymi w naszym asortymencie. Stworzysz wyjątkowy komplet biżuterii, którym wzbudzisz zachwyt nawet podczas wystawnego przyjęcia.

Efektowny srebrny pierścionek z niebieskim oczkiem do złudzenia przypomina ten, który podarował księżnej Kate książę William z okazji zaręczyn. Jeśli pragniesz poczuć się jak księżniczka, zamów pierścionek z niebieskim oczkiem i załóż na swoją dłoń iście królewskie klejnoty.

Duża niebieska cyrkonia, otoczona kilkunastoma mniejszymi błyszczącymi kamieniami, umieszczonymi na srebrnym pierścionku to klasyka biżuterii, którą już dziś możesz mieć w swojej kolekcji. Nie czekaj na księcia – sama spraw sobie przyjemność!

Dzięki zastosowaniu rodowanego srebra pierścionek z niebieskim oczkiem przez długie lata zachowa swój blask i estetyczny wygląd. Z nami piękno jest w zasięgu Twoich rąk.

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: